Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

CCL, CXL - Collagen Cross Linking

Collagen Cross Linking - CCL, CXL umí účinně pozastavit vyklenování rohovky při onemocnění keratokonus.

 

CCL je moderní metoda léčby keratokonu, při kterém dochází ke stabilizaci rohovky a většinou také zastavení dalšího vyklenování a ztenčování rohovky.

Metoda CCL spočívá v aplikaci riboflavinu a  paprsků ultrafialového světla a tím dokážeme vytvářet posilující vazebné můstky mezi jednotlivými molekulami rohovkové tkáně. A tkáň se tak stává pevnější a odolnější.

Oční klinika NeoVize, léčba keratokonu, metoda CCL

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již léčbu onemocnění keratokonus u nás podstoupili. 

Máte dotazy? Zavolejte nám nebo nám napište. Naše odborně vyškolené recepční vám rády vaše dotazy zodpoví.

banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací
Odpovědět

Dobrý den. mam takovou otázku nedovno mi řekli diagnozu karatokonusu na obou oči, tak se chci o tom co nejvic informovat řekli mi že řešeni je operace a tak dale že to nehradi pojištovna ale boužel jsem prostě mladej kluk momentalně jsem bez prace dělám si s toho strašnou hlavu mam otázku ta operace spěcha ? prostě momentalně na to nemam penize neni to par korun ale dost peněz za to tak chci vědět ejstli mam čas nebo jak to teda je děkuju za odpověď

Patrik 06.06.2018 02:02

Hezký den, děkujeme za váš dotaz a jsme moc rádi, že jste se obrátil na naši kliniku. Keratokonus u nás řešíme, v ČR na operace tohoto typu bohužel pojišťovny nepřispívají. Doporučila bych vám vyšetření u nás, dle výsledků vám sdělíme stav vašich očí a možnosti řešení. Vzhledem k tomu, že nyní neznáme přesně stav vašich očí, nemůžeme posoudit, jak moc operace chvátá. Objednat se můžete na tel.: 777 643 020. Vyšetření je nezávazné. Mějte hezký den.

MUDr. Jana Mikšovská 06.06.2018 17:13
Léčba keratokonu

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie