Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Biologická léčba - injekce

Biologická léčba dokáže zpomalit nebo zastavit makulární degeneraci sítnice.

Včasná aplikace biologické léčby zastaví a zpomalí postup choroby. Může vést i k výraznému zlepšení vidění až o 6 řádků vyšetřovacích optotypů. Účinná látka je aplikována injekcemi.

Injekce účinné látky (antiVEGF) jsou vhodné při tzv. věkem podmíněné makulární degeneraci (VPMD) a při postižení oční sítnice cukrovkou. Brání krvácení, otokům a ukládání škodlivých látek a dokáží zlepšit zrakovou ostrost.

Biologická léčba se aplikuje ambulantně po předchozím dokonalém znecitlivění oka. Léčba je bezbolestná a trvá pouze několik minut.

 

Oční klinika NeoVize, biologická léčba Avastinem

 

 

Aplikace nitroočních injekcí - účinná biologická léčba makulární degenerace

 

Přečtěte si, jak bude probíhat váš operační den

Máte dotazy? Zavolejte nám nebo nám napište. Naše odborně vyškolené recepční vám rády vaše dotazy zodpoví.

banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací
Odpovědět

Dobrý den,
mojí 87leté matce bylo řečeno, že na její diagnózu - VPMDS/suchá forma/ nejsou žádné léky. V článku uvádíte možnost biologické léčby injekce antiVegf, které by mohly zlepšit ostrost vidění. Můžete mi, prosím, přiblížit účinnost této léčby, popř. proč jí nebyla nabídnuta? Ve vašem článku nacházím trochu naděje zlepšení zraku mé matky, která je jinak na svůj věk vitální a celkem zdravá. Děkuji za odpověď, Plisková

betyann 12.03.2018 21:59

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Předně bychom mamince doporučili vyšetření u nás a na základě výsledků ji poradíme další možné kroky. Nyní neznáme přesně stav jejích očí. Objednat ji můžete na tel. 777 643 020 nebo na 223 009 068, samozřejmě ji můžete i doprovodit.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 13.03.2018 10:39
Biologická léčba

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie