FUNGUJEME, stále se staráme o naše pacienty.

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

PRELEX – život bez brýlí i po čtyřicítce

Pokud patříte mezi většinu populace, která v druhé polovině života potřebuje brýle na čtení, existuje pro vás řešení. Je jím metoda PRELEX. Přibližně po překročení 45. roku života ztrácí lidské oko schopnost akomodovat (zaostřovat) na běžnou čtecí vzdálenost. Nastupuje presbyopie neboli vetchozrakost. Z počátku obvykle postačí text při čtení oddálit a držet jej ve vzdálenosti délky paže. Tyto potíže se však stupňují. Mohou se objevit i příznaky únavy, bolesti hlavy a zamlžené vidění.

Pokud je pro Vás nošení brýlí na čtení omezující, zvolte metodu PRELEX. Stačí se k nám objednat na vstupní vyšetření, kde vám vše osobně vysvětlíme.

Metoda PRELEX je velice bezpečná. Její velkou výhodou je, že není omezena počtem dioptrií. Během zákroku Vám oční mikrochirurg vymění původní lidskou čočku za čočku umělou. Tato čočka se nazývá trifokální a poskytne vám vysoce kvalitní vidění na všechny tři ohniskové vzdálenosti - od vidění na blízko, přes střední vzdálenost až po vidění na dálku. Už se tak nebudete muset bát, že nastoupíte do špatné tramvaje, protože špatně přečtete její číslo, v restauraci si bez problému přečtete jídelní lístek, aniž byste lovili brýle v kabelce či po kapsách, při sportu nebudete řešit, kam s brýlemi a na autobusové zastávce vás už nebudou strašit rozmazané jízdní řády.

Obrovskou výhodou naší oční kliniky DuoVize je možnost operace PRELEX laserovou metodou, a to pomocí femtosekundového laseru LenSx. Tato operace je prováděna zcela bez skalpelu.

Jak operace PRELEX probíhá?

Operace se provádí ambulantně a trvá přibližně 15 minut. Zákrok je zcela bezbolestný a není potřeba žádné anestezie. Operace je na míru přizpůsobena každému pacientovi. Oko je při zákroku pouze znecitlivěno kapkami a druhý den pacient již normálně vidí. Operace druhého oka se provádí v odstupu 7 dnů. Při použití femtosekundového laseru LenSx navíc zaručuje daleko větší přesnost a bezpečnost. Po operaci se tedy můžete těšit na perfektní výsledky. Už jste se rozhodli? Objednejte se právě teď.

Další výhody operace PRELEX

Po operaci PRELEX se již nebudete muset bát šedého zákalu, který trápí většinu seniorů od 65 let věku. Při zákroku je totiž vlastní čočka nahrazena právě čočkou trifokální a tedy se nemůže stát, že by došlo k jejímu zakalení. Výrazně se také sníží riziko záchvatovitého zeleného zákalu. Tento zákrok je nejlepším řešením co může moderní oční chirurgie pacientovi s presbyopií nabídnout.

Na oční klinice DuoVize používáme výhradně nitrooční čočky renomovaných světových firem. Výsledek operace je totiž výrazně závislý nejen na kvalitní práci operatéra, ale také na kvalitě použité nitrooční čočky.

Při zákroku PRELEX nejčastěji implantujeme trifokální nitrooční čočky PanOptix (vyráběné americkou firmou Alcon) či AT LISA Tri (vyráběné německou firmou Zeiss), které jsou pro použití schváleny Evropskou unií i kontrolním úřadem pro potraviny a léky Spojených států (FDA).

Cena zákroku

Zákrok PRELEX nabízíme za velmi výhodné ceny. Tyto ceny jsou konečné a nesetkáte se tak s žádným dalším navýšením na místě. Na operaci nemusíte čekat, než našetříte. Nabízíme financování zákroku pomocí operace na splátky.  

Reference našich pacientů

Na reference našich pacientů, kteří již tuto operaci podstoupili, se můžete podívat ZDE.  

Průvodce léčbou presbyopie zdarma

Nechte si ZDARMA na váš e-mail zaslat návodného průvodce laserovou operací očí od Neovize. Stahujte přes web https://www.lecbapresbyopie.cz/

Rozhodli jste se? 

OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.

 

 

 

banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Odstranění brýlí na čtení

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie