Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Léčba presbyopie - PRELEX

Oslavili jste už čtyřicítku a začínáte mít znatelné problémy se čtením? Oddalujete čtený text, abyste lépe viděli? Jsou pro vás tyto komplikace novinkou, protože jste nikdy brýle nepotřebovali? Může tomu tak být i nadále. Řešením je PRELEX.

 

Oční klinika NeoVize, léčba presbyopie PRELEX

Zhruba po čtyřicátém roce věku začíná mít lidské oko problémy s tzv. akomodací, neboli zaostřováním na blízko. Projevuje se zejména rozmazáním textu, které ale mizí, pokud např. vaše noviny oddálíte. Od této chvíle je nošení brýlí na čtení téměř nezbytné. Tyto obtíže označujeme jako presbyopii neboli vetchozrakost

Nedokonalou akomodaci dokáže vyřešit PRELEX. Jde o zákrok, při jehož výkonu není potřeba laseru. Spočívá ve výměně původní lidské čočky za umělou, trifokální, nitrooční čočku. Ta od momentu výkonu plně a trvale nahrazuje čočku přirozenou. Operace je naprosto bezpečná a není omezena počtem dioptrií. Po ní už nebudete brýle na čtení ani do dálky potřebovat.

Pohled nejvyšší kvality zajistí pouze čočka, která je z materiálu nejvyšší kvality vyrobena. Tato jistota je předpokladem pro váš naprosto bezchybné vidění a jeho stabilitu i dlouhou dobu po provedení zákroku.

 

Jak zákrok probíhá?

Zákrok PRELEX se provádí ambulantně a trvá přibližně 15 minut. Je zcela bezbolestný a není potřeba žádné anestezie. Oko je při zákroku znecitlivěno kapkami a druhý den pacient již na operované oko normálně vidí. Operace na druhém oku se provádí obvykle po 7 dnech.

Oldřich Duchan o zákroku PRELEX

Kvalita, ochota, přístup k pacientovi, profesionalita, pěkné prostředí, informace, výsledek zákroku.

Spokojený pacient
Spokojená pacientka

Iveta Poláková o zákroku PRELEX

Příjemné prostředí, milý a ochotný personál, hrozně prima paní doktorka Pilková, měla jsem z ní pocit, že ji znám už dlouho, prostě "lidské" 

 

Lékaři oční kliniky DuoVize mají s metodou PRELEX  dlouhodobé vynikající výsledky. Zakladatel Oční kliniky NeoVize, MUDr. Josef Hycl, CSc., prováděl v České republice operace metodou PRELEX již od roku 1993 a byl prvním lékařem v ČR, který tyto metody zavedl do klinické praxe.

 

Možnosti zlepšit svůj zrak využil i náš populární zpěvák Jan Kalousek. Zákrok metodou PRELEX podstoupil hned dvakrát - na obou očích.

Před operací viděl špatně do dálky a měl velké obtíže se čtením. Zase je schopen vidět ostře své fanoušky i drobné noty, a to vše bez brýlí.

 

Průvodce léčbou presbyopie zdarma

Nechte si ZDARMA na váš e-mail zaslat návodného průvodce laserovou operací očí od Neovize. Zadejte váš email níže nebo stahujte přes web www.lecbapresbyopie.cz.

 

 

Máte jasno? VYUŽIJTE ONLINE OBJEDNÁVKY NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ, po němž můžeme začít váš problém efektivně řešit.

banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

diskuze

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Odstranění brýlí na čtení

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie