Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Multifokální nitrooční čočka

Multifokální nitrooční čočka je z pohledu moderní oční chirurgie a pohodlí pacienta skvělé řešení.

Pokud podstupujete operaci PRELEX můžete se rozhodnout pro prémiovou multifokální nitrooční čočku, která vám poskytne vysoce kvalitní vidění na blízko i do dálky.

Multifokální čočky přináší velkou svobodu:

 

Řízení s multifokální čočkou Žíte život bez omezení Ostrý a jasný pohled na svět

 

PRELEX patří také mezi preventivní léčebné zákroky – protože pacientům po PRELEX již nehrozí vznik šedého zákalu a výrazně se u nich snižuje riziko záchvatovitého zeleného zákalu. PRELEX je tedy vynikající volbou pro pacienty, u kterých se kombinuje velký počet dioptrií s dědičným šedým a zeleným zákalem.

Na oční klinice DuoVize používáme pouze vysoce kvalitní nitrooční čočky vyrobené z nejkvalitnějšího materiálu, který je schopen dlouhodobě zajistit průzračnost a také stabilitu čočky v oku. To vám zaručí velmi ostrý a jasný pohled na svět.

Vidění bez omezení

 

Při zákroku PRELEX nejčastěji implantujeme multifokální nitrooční čočky Acrysof IQ ReSTOR či trifokální nitrooční čočky PanOptix (vyráběné americkou firmou Alcon), které byly schváleny Evropskou unií i kontrolním úřadem pro potraviny a léky Spojených států (FDA).

 

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

diskuze

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Konec krátkých rukou

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie