Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Trifokální nitrooční čočka

Trifokální nitrooční čočka je tím nejlepším řešením co může moderní oční chirurgie pacientovi s presbyopií nabídnout.

Pokud podstupujete zákrok PRELEX, máte možnost si zvolit prémiovou trifokální nitrooční čočku, která vám poskytne vysoce kvalitní vidění na všechny tři ohniskové vzdálenosti - od vidění na blízko, přes střední vzdálenost až po vidění na dálku.

Zjednodušeně řečeno, už nebudete potřebovat brýle na činnosti, ke kterým jste brýle potřebovali:

Pohodlné zaostření na střední vzdálenost Buďte svobodní Sportujte bez omezení

Trifokální čočky přináší obrovskou svobodu pro Váš život. Oceníte ji při sportu, procházkách a mnoha dalších činnostech, u kterých jste na brýlích byli zcela závislí.

V DuoVizi máte vždy jistotu nejlepšího řešení na míru pro Vaše oči a péče na světové úrovni.

Při operacích PRELEX používáme nitrooční čočky renomovaných světových firem. Protože výsledek operace je výrazně závislý nejen na kvalitní práci operatéra, ale také na kvalitě použité nitrooční čočky.

Na Oční klinice DuoVize se používají nejčastěji trifokální nitrooční čočky:

 

AcrySof® IQ PanOptix®

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací
Odpovědět

Dobrý den,mam informace ze trifokalni nitrooční čočky způsobuji špatné vidění za šera,velké kruhy okolo světel,při sledovani TV duchy u postav a přetrvává to hodně dlouho.Též se nesmí oči mnout,protírat proto s touto operací velmi váhám. Můžete mi k tomu sdělit něco přesnějšího?

ma 23.10.2017 14:12

Dobrý den, nejlepším řešením je objednat se k nám na vyšetření, na základě výsledů vám doporučení to nejlepší řešení přímo pro vaše oči. Zároveň vám vše vysvětlíme. Vaše tvrzení o mnutí očí není pravdivé, mnutí očí nevadí, ostatní věci se mohou (nemusí) objevit, záleží na více faktorech.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 23.10.2017 17:36
Odpovědět

Dobrý den, v roce 2009 jsem byla laserové operaci očí (krátkozrakost+astigmatismus) na jiné klinice. Nyní mám na dálku půl na jednom oku a tři čtvrtě dioptrie na druhém a na blízko 1,5 dioptrie. Je možné provést výměnu čočky, i když jsem absolvovala laserový zákrok? A je možné se objednat k Vám, i když jsem první zákrok absolvovala jinde?

Ivana 09.08.2017 12:24

Hezký den, rádi vás k nám objednáme na vyšetření a na základě výsledků doporučíme další možné kroky. Objednat se můžete na tel.: 777 643 020. Mějte hezký den.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 09.08.2017 12:28
Odstranění brýlí na čtení

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie