Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Zbavte se brýlí bezpečně!
05.03.2015

Metoda NeoSMILE 3D® (nebo také ReLEx Smile) je průlomem v laserové korekci dioptrických vad. Její hlavní předností je šetrnost. Na povrchu rohovky se nevytváří lamela (flap) jako u předchozích metod typu LASIK. Rohovka tak zůstává celistvá a pevná.

Studený laser

Během operace NeoSMILE 3D® působí na oko pouze jeden, femtosekundový, laser. „Pod povrchem rohovky separuje laser přebytečnou tkáň, která způsobuje neostré vidění. Tu následně chirurg pomocí speciální pinzety z nitra rohovky odstraní. Úplně odpadá použití excimerového laseru, který u metody LASIK přebytečnou tkáň pálil. Nová metoda je tedy nejen šetrnější, ale navíc také pacienta netrápí pachem spálené tkáně,“ objasňuje primářka brněnské Oční kliniky NeoVize, MUDr. Věra Kalandrová

Šetrnou metodou NeoSMILE 3D® je možné odstranit dioptrie do dálky i astigmatismus.NeoSMILE 3D® je pro nás mezi laserovými metodami volbou číslo jedna,“ doplňuje svoji kolegyni primářka Oční kliniky DuoVize Praha, MUDr. Lucie Valešová.

Ostrý zrak již večer po operaci

Pro metodu NeoSMILE 3D® se rozhodla i Linda. „Operace jsem se vůbec nebála. Naopak jsem se moc těšila, až uvidím bez brýlí," popisuje své nadšení pacientka. „Na operačním sále jsem strávila jen pár minut. Po zákroku mě chvíli pálily oči, ale to brzy přešlo. Odpoledne jsem několik hodin spala, a když jsem se probudila a otevřela oči, nejprve jsem se lekla, že jsem si před spaním zapomněla vyndat kontaktní čočky. Teprve pak mi došlo, že už je nikdy nebudu potřebovat," usmívá se Linda. 

Život bez dioptrií je kvalitnější

Podle průzkumu mezi pacienty, kteří podstoupili laserovou operaci na klinikách NeoVize a DuoVize, pociťuje 84% lidí po zákroku vyšší sebevědomí a 77% oceňuje vyšší pohodlí v životě bez brýlí nebo kontaktních čoček.

Zbavte se brýlí bezpečně!

Zobrazit dle zdroje

Zobrazit dle tématu

Zobrazit dle osobnosti

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie