Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Bez brýlí s úsměvem za sportem
09.03.2015

V zimním období ovšem přibývají starosti s přechody ze zimy do tepla, sníh, který se rozpouští na sklech brýlí, silný mráz, který komplikuje nošení čoček. Co je tedy lepší, spolehát na to, že kontaktní čočky nezačnou během dne na sjezdovkách dráždit oči, nebo doufat, že se brýle nezamlží a vejdou se pod ty lyžařské? Bohužel, ani svědomité nošení dioptrických brýlí či kontaktních čoček nedokáže odstranit refrakční vadu jednou provždy. Abyste se zbavili dioptrií nadobro, musíte podstoupit oční operaci. Pro léčbu refrakčních vad se již od 80. let 20. století používají laserové operace. 

Operace, díky níž může člověk odložit brýle, tedy nic nového. Nejšetrnější metoda NeoSMILE 3D má řadu výhod. Neporuší celistvost rohovky a místo se rychle hojí. NeoSMILE 3D je určena pro odstranění krátkozrakosti a lze jí odstranit i vyšší počet dioptrií. Je ideální metodou pro fyzicky aktivní jedince se stabilní dioptrickou vadou a s vyššími dioptriemi do dálky (od minus 3 do minus 10) nebo s astigmatismem.

Zobrazit dle zdroje

Zobrazit dle tématu

Zobrazit dle osobnosti

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie