Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Zaměstnanci klinik se zbavují dioptrií ve svém zařízení. Věří tomu, co dělají
20.12.2016

Díky vlastním zkušenostem se odoperovaní zaměstnanci dokážou lépe vžít do pocitů pacientů, zodpovědět jim dotazy a připravit je na zákrok. Jednou z posledních odoperovaných je koordinátorka zdravotní péče v pražské Oční klinice DuoVize Tereza Burdová. Sama se s pacienty potkává na recepci a často tak od nich slýchává nejrůznější otázky anebo naopak dojmy z operace. „O operaci jsem přemýšlela už dlouhou dobu, vlastně od prvního ročníku gymnázia, ale finální rozhodnutí padlo až teď,“ vypráví Tereza.

Vize

Koordinátorce vadily brýle i kontaktní čočky. „Brýle mi překážely při téměř jakékoliv činnosti, například při sportu, sledování televize i při práci na počítači. Proto jsem přešla na kontaktní čočky,“ říká Tereza Burdová.

„S čočkami jsem nezažila komfort“

Kontaktní čočky jí zprvu vyhovovaly. Pak ji ale přestalo bavit každodenní nasazování a vyndávání. „A také jsem si musela dávat pozor, abych náhodou nešla s čočkami spát, a k tomu se přidávalo i permanentní nošení s sebou pouzdra a roztoku v případě přespání mimo domov, prostě žádný komfort, žádná volnost,“ vyjmenovává další kroky směřující k odstranění dioptrií laserem.

Vize

Na nový zrak si hned zvykla

Na operaci se Tereza těšila. „K celému lékařskému týmu na klinice mám plnou důvěru, neobávala jsem se tak ničeho.“ V DuoVizi podstoupila odstranění dioptrií bezbolestnou metodou NeoLASIK HD®. „Po zákroku jsem jela domů a usnula. Po probuzení mě čekala velká změna, otevřela jsem oči a vše bylo perfektní. Na nový zrak jsem si okamžitě zvykla a moc si to užívám,“ říká stále plná dojmů Tereza.

Teď se nejvíce těší na zimní sporty bez dioptrií. „I taková koulovačka bude stát konečně za to, když nebudu mít brýle nebo čočky.“

Vize

„Stále se obáváte a nevíte, zda jít do operace? Běžte, není se čeho bát. Je to skvělé opět vidět bez korekčních pomůcek!“ vzkazuje koordinátorka zdravotní péče Tereza stále váhajícím lidem.

 

Zobrazit dle zdroje

Zobrazit dle tématu

Zobrazit dle osobnosti

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie