Pozor, změna adresy: Budějovická 778/3a, Praha 4 Pankrác

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Operace problém vyřeší navždy
21.03.2014

Existuje nějaké ideální řešení očních vad, které by vyhovovalo všem?
Roman F., Uhlířské Janovice

Těžko říci, zda existuje ideální řešení, i v této oblasti má vše své pro a proti. Záleží na dioptrické vadě, individuálních potřebách člověka, profesi, volnočasových aktivitách apod. Pro někoho jsou brýle nejen optickou pomůckou, ale také módním doplňkem, jiný nedá dopustit na kontaktní čočky a nosí je dennodenně.

Brýle ani čočky však nejsou jediné řešení dioptrických vad, je tu ještě jedna možnost - odstranění dioptrické oční vady laserovou operací. Svým pacientům doporučuji operaci femtosekundovým laserem, který je zárukou nejvyšší kvality zraku.

Jedná se o velmi účinné řešení dioptrických vad, kterému v současné době dávají přednost lidé všech věkových kategorií, a zejména ti, kteří žijí aktivním způsobem. Moderní laserové operace přinášejí trvalé řešení dioptrických očních vad, jsou šetrné a bezpečné, ošetření je přesné, bezbolestné a rekonvalescence je velmi krátká, takže během několika dnů se můžete vrátit ke sportu a všem svým oblíbeným aktivitám.

Určitou nevýhodou by se mohla zdát finanční náročnost operace, avšak pokud porovnáte náklady na brýle a kontaktní čočky, které vás, pokud chcete dobře vidět, neminou, dospějete k jinému názoru. Cena laserové operace se sice pohybuje kolem 20 000 Kč za jedno oko, ale svou dioptrickou vadu vyřešíte jednou provždy - kupovat brýle, nová skla či nové sady kontaktních čoček je pak zbytečné. Řada klinik navíc nabízí možnost rozložit úhradu do několika splátek bez navýšení.
MUDr. Jana Mikšovská, Oční klinika Duovize

Zobrazit dle zdroje

Zobrazit dle tématu

Zobrazit dle osobnosti

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie