Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Michaela Ondrová
studentka pracující v oblasti HR

NeoSMILE 3D<sup>®</sup> - Oční klinika Duovize

"Operace mi změnila život o 360 stupňů"

1. Co bylo rozhodujícím impulsem pro podstoupení zákroku?
Špatné vidění i na čtení, nemohla jsem se soustředit na práci. Vadily mi čočky i brýle. S brýlemi jsem neviděla periferně a zakopávala jsem. A s čočkami jsem jarní a letní období alergií doslova protrpěla. A nyní po zákroku už vím, že mi kontaktní čočky zhoršovaly alergické projevy. Bez nich jsem prakticky bez obtíží.

2. Jaké byly Vaše první pocity bezprostředně po zákroku?
Nemohla jsem otevřít oči, řezaly mě, tekly mi slzy a viděla jsem zamlženě. Ale byla jsem ráda, že už to mám za sebou, protože samotný zákrok pro mě byl lehce nepříjemný. Nic nebolí, jen jsem měla strach, že se pohnu a nebudu správně sledovat světlo laseru.

3. Jak ovlivnil zákrok Váš současný život? Jaký měl vliv na Vaše koníčky, na Vaši profesi?
Obrovský vliv. Velmi rychle jsem si na nové vidění zvykla. Nechybí mi brýle ani čočky. Vidím na knihy, počítač, neomezuje mě to při studiu, při řízení automobilu, ani v práci. Ráno otevřu oči a hned vidím. Zázrak!!!

4. Jak byste zhodnotil/a péči na Oční klinice DuoVize?
Výborná péče. Paní doktorka Mikšovská je velice příjemná, laskavá a stále pozitivně naladěná, usměvavá. Během zákroku mě ujišťovala, že je vše v pořádku. Pochválit musím také sestřičky na sále - za obzvlášť skvělou psychickou podporu.

5. Doporučil/a byste po této své zkušenosti členům své rodiny a známým Oční kliniku DuoVize?
100%

6. Máte nějaký vzkaz pro ty, kteří ještě váhají s podstoupením zákroku?
Pokud máte laskavého sponzora (pozn. "Děkuji drahý za nejkrásnější dar - vidění.") nebo máte našetřeno, tak rozhodně do toho jděte. Nebudete litovat. Změní Vám to život o 360 stupňů.

Zobrazit dle vady

Zobrazit dle skupin


Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie