Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Zdeněk Švehla, RLE, Praha

Pacient - Oční klinika Duovize

"Chci velmi srdečně poděkovat za Vaše perfektně zvládnuté operace mých očí! Po 38 letech nemusím mít brýle například při chození po ulici, při sledování televize nebo návštěvě divadla, což považuji za něco absolutně neskutečného!"

Před operacemi jsem si přečetl mnoho informací ohledně očních operací a na základě toho jsem se rozhodl právě pro Vaši kliniku (DuoVize v Praze, NeoVize v Brně). Nejprve jsem absolvoval velmi precizní předoperační vyšetření.

Paní doktorka, dle ohlasů jak odborných tak laických je hodnocena jako nejlepší operatérka implantací nitroočních čoček v České republice, její hodnocení je vesměs velmi pozitivní. Kromě jejích nesporných a obdivuhodných odborných kvalit, do čehož zahrnuji mimo jiné také její zlaté ručičky (lidově řečeno) a obrovskou přesnost, tak jsem velmi ocenil její milý a lidský přístup a především neuvěřitelnou trpělivost, za kterou Vám znovu mnohokrát děkuji!

Operaci jsem zvládl po psychické stránce, dokázal jsem se velmi dobře uvolnit a soustředit, pomáhalo mi, jak se mnou během operace komunikovala, vnímal jsem, co mi právě s okem prováděla, upozorňovala mě na to, co konkrétně mám v ten daný moment během operace očekávat a místy jsem si operaci dokonce užíval!

Druhý den ráno, když jsem sundal z oka obvaz, tak jsem již jasně viděl!!

Po 38 letech nemusím mít brýle například při chození po ulici, při sledování televize nebo návštěvě divadla, což považuji za něco absolutně neskutečného!

Vaše Oční klinika mi pomohla z prakticky ,,poloviční slepoty´´ a za to Vám z celého srdce děkuji!

 

RLE, REFRAKČNÍ VÝMĚNA ČOČKY, krátkozrakost s astigmatismem

Zobrazit dle vady

Zobrazit dle skupin


Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie