Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Ing. Iveta Plachá, NeoLasik, Vlašim

Pacient - Oční klinika Duovize

"Děkuji moc celému týmu kliniky DuoVize, život bez brýlí je super :)"

Klinika DuoVize nabízí šetrnou a bezbolestnou metodu odstranění dioptrií včetně doživotní garance za příznivou cenu. Díky profesionálnímu a zároveň "lidskému" přístupu odborníků probíhá celý zákrok včetně vyšetření a kontrol v příjemné atmosféře. Díky tomu se také pacient snadno zbaví případného strachu ze zákroku.

Oceňuji také promítací záznamy operací na obrazovkách v čekárně, na kterých je podrobně vidět, jak celá operace probíhá a že to vlastně pro pacienta "nic není". Příjemné je také to, že pacienti, kteří přišli teprve na vstupní vyšetření mají možnost setkat se v jedné čekárně s pacienty, kteří už mají zákrok za sebou, nebo jdou přímo z operačního sálu, že nejsou v oddělených čekárnách v různých částech kliniky.

Asi každý pacient přijde s určitými obavami, pokud tento zákrok ještě nikdy neabsolvoval, ale tyto obavy se velmi rychle rozplynou, když má možnost se na vše zeptat jak odborníků, tak třeba přímo pacienta, který je bezprostředně po operaci. Přestože má klinika špičkové vybavení i vyškolené odborníky, nepůsobí její prostředí studeně a sterilně jako nemocnice, naopak je vše příjemné a vládne zde přátelská atmosféra.

Děkuji moc celému týmu kliniky DuoVize, život bez brýlí je super :)

NeoLasik, krátkozrakost s astigmatismem

Zobrazit dle vady

Zobrazit dle skupin


Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie