Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Chantal Poullain
Herečka, zpěvačka

Multifokální čočka - Oční klinika Duovize

"Svět je pro mne barevnější! "

"Život se mi ulehčil v tom, že neustále nehledám brýle." 

Když jsem zjistila, že se jedná o šedý zákal, trochu mě to vyděsilo a vnímala jsem, že můj zrak při čtení klesá velmi prudce dolů - což pro mne znamená velký problém při hledání jakéhokoliv telefonního čísla v mobilu nebo repliky ve scénáři. Můj svět se šedým zákalem neměnil, co jsem si ale neuvědomila, že barevné odstíny u mne jdou trochu dožluta.

Před víc než rokem jsem se vydala na první konzultaci do DuoVize, a protože pro mne jsou oči nejdůležitější částí těla, umím si možná představit nechodit, ale ne nevidět. Bála jsem se operace a couvala jsem. Ale dnes jsem velmi spokojená. Operace šedého zákalu mi byla provedena nejnovější metodou, za pomoci laseru LenSx. Jde o novinku, čočku, která umožňuje vidění na dálku i zblízka. Krásné je, že nyní jsou pro mě barvy jasnější, vidím dobře na dálku i na blízko. Tento fakt a kvalitní práce oční kliniky byly pro mne rozhodující.

Všem ještě jednou děkuji za velmi kvalitní péči a profesionalitu.

Chantal Poullain

Zobrazit dle vady

Zobrazit dle skupin


Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie