Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Jana Corradini
kvalitářka

NeoLASIK HD<sup>®</sup> - Oční klinika Duovize

"S novým zrakem se těším na sport, řízení, i chvilky s nejbližšími"

Brýle mě omezovaly všude – při sportu – při běhu, při jízdě na koni byla kombinace brýlí, helmy a pohybu dosti nepohodlná. Při mazlení se s mojí dcerkou – věčně upatlané brýle, či mimo pozici – podobně to bylo i s přítelem. Na horolezecké stěně – člověk se musí soustředit na chyty, na lano, když jistí druhého a do toho překáží brýle. Při volejbale, při reakcích na letící míč. Při řízení jsem měla zúžený úhel díky rámečku brýlí a nedej bože, abych brýle zapomněla – to se řízení úplně vylučovalo. Při dešti či sněžení – neviděla jsem přes dešťové kapky, sníh nebo přes zamlžení. 

Na co se teď těším s novým zrakem? Na krásné chvilky s mojí dcerkou a mými nejbližšími, na jízdu na koni, na jízdu na kole, na běhání, na volejbal, na stěnu, na léto a sluneční brýle, na focení… zkrátka na každý den a všechno, co přinese. Bez pocitu omezení a závislosti na okolí v případě, že bych brýle zapomněla nebo se třeba rozbily (hlavně co se řízení týká). 

Zobrazit dle vady

Zobrazit dle skupin


Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie