FUNGUJEME, stále se staráme o naše pacienty.

Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Nitrooční operace dioptrických vad

Vysoké dioptrické vady vyřešíme implantací nitroočních čoček.

 

Prvním krokem celé léčby je podrobné vstupní vyšetření během něhož změříme vaše dioptrie a určíme celkový stav očí. Nejlepší zákrok pro vás stanovíme na základě parametrů z přístrojového a klinického vyšetření. Důležitou částí vyšetření je konzultace lékaře s pacientem. Zjišťuje se věk, styl života, pracovní vytížení, koníčky, finanční možnosti. Všechny tyto faktory působí na rozhodnutí a na výběr zákroku.

PRELEX

 

Některé z dioptrických vad není možné úspěšně korigovat laserovou operací. V těchto případech se většinou jedná o pacienty s vyššími dioptrickými vadami nebo o pacienty starší 45ti let. Může to být i případ, kdy se jedná o souhru jiných očních vad. Pro tyto případy je vhodnou metodou implantace nitrooční čočky, pomocí které dosáhneme optimálních výsledků.

Pacientům pod 40 let, jejichž vady jsou mimo rozsah laserových operací nebo mají tenkou oční rohovku, doporučujeme implantaci nitrooční kontaktní čočky, takzvané fakické čočky.

 

Pro pacienty starší 40ti let, jejichž vady jsou mimo rozsah laserových operací, nabízíme ideální řešení ve formě tzv. refrakční výměny čočky RLE.

V případě, že je hlavním požadavkem pacienta odstranění brýlí do blízka, je možné upřednostnit metodu PRELEX, která obnáší refrakční čočku kombinovanou s implantací multifokální nitrooční čočky.

Naše ceny nitroočních operací jsou férové!

Seznamte se se zkušenostmi našich pacientů, kteří už nitrooční operaci absolvovali.

 

Jste rozhodnuti? Objednejte se na vstupní vyšetření a my pro vás najdeme řešení, které sedne vašim požadavkům na kvalitní zrak a spokojený život.

 

banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Operace dioptrických vad

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie