Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Fakická čočka

Zoufáte nad tím, že nosíte silné brýle a operace je zrovna pro vás nevyhovující alternativou? I pro vás máme zaručené řešení s pojištěním úspěšného výsledku.

Fakická čočka

 

Krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus jsou vážné dioptrické vady, které bylo ještě před časem obtížné vyřešit. Dnes je ale u nás na Oční klinice DuoVize možné zbavit se i vad tohoto rázu, a to bezpečně a trvale. Řešením pro naše pacienty jsou nitrooční fakické čočky.

Nitrooční fakická čočka dokáže opravit váš zrak zatížený víceméně jakýmkoliv počtem dioptrií. Zákrok je velmi jednoduchý. Do oka se tato čočka zavádí před čočku vaši. Poté již sama v oku vydrží a během vašeho života není nutné věnovat jí jakoukoliv pozornost. Je trvale uložena v tzv. přední komoře oka a plní tak vlastně funkci jak čoček kontaktních, tak samotných brýlí.

Operační zákrok je proveden ambulantněnení pro pacienta bolestivý a délka trvání se pohybuje pouze okolo deseti minut. Pacient se obejde i bez použití anestetik - oko se znecitliví kapkami - a už den po operaci nemá problém s návratem do svého normálního života. Zákrok na oku druhém je běžně proveden zhruba po čtrnácti dnech.

Na Oční klinice DuoVize vám naši zkušení lékaři, kteří mají s implantací nitroočních fakických čoček bohaté zkušenosti, doporučí nitrooční fakickou čočku, jenž nejvhodněji zkoriguje vaši vadu a nejlépe splní vaše očekávání.

 

Užitečné pro vás může být i seznámení se zkušenostmi našich pacientů, kteří již implantaci fakických čoček na naší oční klinice podstoupili.

Jste rozhodnuti se svou vadou bojovat? ZDE NALEZNETE ONLINE OBJEDNÁVKU NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ. Po něm jednoduše zvolíme variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

 

banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Fakická čočka

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie