Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Nitrooční čočky (refrakční výměna čočky CLE, RLE)

Přesto, že máte vysoký počet dioptrií, není řešení vašeho problému nemožné. Společně vybereme to, které je pro vás vhodné, ale hlavně bezpečné a zaručující jisté a trvalé výsledky. I vidění pak může být přesně podle vašich představ.

 

Může se stát, že je laserový zákrok pro váš typ oční vady nevhodný - v takovém případě je pro vás východiskem refrakční výměna čočky (RLE, CLE). Tato metoda se používá u pacientů starších 40 let a dokáže oko zbavit jakéhokoliv počtu dioptrií.

U nás na Oční klinice DuoVize pracují odborníci, kteří mají s tímto typem zákroku řadu zkušeností.

 

 

Tato metoda nevyžaduje zásah laseru. Celý zákrok spočívá ve vyměnění původní lidské čočky za čočku umělou, která je takto nahrazena trvale. Aby byla zajištěna stálá průzračnost a stabilita umělé čočky, je nutné pro výrobu použít vysoce kvalitní materiál. Tato skutečnost zajistí dlouhodobý jasný a ostrý pohled na svět.

 

Vysátí přirozené čočky
před implantací

Implantace nitrooční čočky
- rozbalení čočky do oka

Usazená nitrooční čočka
v oku pacienta

Refrakční výměna čočky je zákrok provedený ambulantně - pacient nemusí pobývat v nemocnici. Operace zabere zhruba deset minut a není bolestivá. Operatér také nepoužívá kromě znecitlivujích kapek žádné anestetické prostředky. Již druhý den se pacient navrací do svého normáního života. Výkon na druhém oku je proveden řádově ve dvou týdnech po prvním ošetření.

Naše klinika používá pouze vysoce kvalitní čočky od renomovaných společností, protože z bezchybného materiálu vychází úspěch operace.

 

Při rozhodování využijte zkušeností našich pacientů, kteří již laserový zákrok NeoLASIK HD mají na naší klinice úspěšně za sebou.

Máte jasno? VYUŽIJTE ONLINE OBJEDNÁVKY NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ, po němž můžeme začít váš problém efektivně řešit.

 

Zakladatel Oční kliniky DuoVize, MUDr. Josef Hycl, CSc., prováděl v České republice operace metodou RLE a PRELEX již od roku 1993 a byl prvním lékařem v ČR, který tyto metody zavedl do klinické praxe. Na téma RLE obhájil vědeckou disertaci a získal vědecký titul CSc.

banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací
Odpovědět

májí mně vyměnit čočky a nabízí jednu za 500kč a další za 3600kč,je mi 84roků.Pro kterou se mám rozhodnout???

vaclav štoček 16.05.2018 17:58

Dobrý den, u nás děláme precizní předoperační vyšetření a s pacienty konzultujeme vidění po operaci. Neznáme čočky, o kterých píšete. Rádi vás objednáme k nám a vše s vámi probereme.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D. 22.05.2018 12:50
Odpovědět

Dobrý den.Je mi 60 let,brýle na čtení mám 3 dioptrie, na dálku 1 dioptrii.Léta jsem členem střeleckého klubu a ročně se účastním až dvaceti střeleckých závodů.Vysvětlete mi prosím,zda po voperování refrakčních čoček budu schopen ostře vidět přes mířidla na blízko i na dálku tak jako"zamlada"?Jaká je životnost těchto čoček?Těším se na vaši odpověď, příp. i telefonickou /604 617 522/. Honza Poděbrady

Honza 12.01.2016 16:47

Dobrý den,
pokud plánujete nitrooční refrakční zákrok a po operaci potřebujete vidět dobře na všechny vzdálenosti, doporučila bych Vám implantaci trifokální čočky. Tato čočka umožní vidět kvalitně jak na střední vzdálenost – na mířidla, tak do dálky - na cíl a samozřejmě také na blízko.
Nitrooční čočky mají trvalou životnost, není nutné je po určité době z oka odstraňovat a nahrazovat jinými.

MUDr. Jana Mikšovská 13.01.2016 12:06
Operace dioptrických vad

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie