Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

DuoVize a její úspěchy

Klinika DuoVize získává ocenění v nejrůznějších soutěžích.

V roce 2017 se zapojila do soutěže Firma roku a o rok později také do Ordinace roku. V obou soutěžích se umístila na předních místech a v soutěži se pravidelně umísťuje i během dalších let. 

3. místo v soutěži Firma roku 2017 a titul Odpovědná firma 2017 Hl. m. Prahy roku 2017

„Výsledek soutěže je dalším potvrzením, že to, co děláme, děláme dobře a úspěšně. Opět se prokázalo, že poctivý a svědomitý přístup se vyplácí. Jsem na naši práci a výsledky velmi pyšný," říká k ocenění spoluzakladatel Petr Kocian.

DuoVize získala ocenění Firma roku 2017 a Odpovědná firma.

DuoVize získává opakovaně umístění i v soutěži Ordinace roku.

Získala ocenění v ročníku Ordinace roku 2017: v celostátní soutěži se umístila na 3. místě, v kategorii oční ordinace na 2. místě a krajské kategorii (Praha) rovnou 1. místo. V ročníku Ordinace roku 2018 získala v kategorii oční ordinace 2. místo, s 1. místem ji předběhla sesterská klinika NeoVize v Brně. Oční klinika DuoVize zároveň získala 2. místo v kategorii region Praha.

„Výborný výsledek v soutěži je pro nás důkazem, že svou práci děláme dobře ku spokojenosti pacientů. Úspěch je pro nás motivací do další práce. Chceme pacientům i nadále přinášet špičkovou péči s důrazem na osobní přístup," říká generální ředitel DuoVize Petr Kocian.

Ordinací roku 2019 se stala v celkovém hlasování vítězem sesterská klinika NeoVize v Brně, DuoVize obsadila 3. místo. V kategoii oční ordinace (oftalmologie) získala DuoVize 2. místo, prvenstvím ji předběhla sesterská klinika NeoVize v Brně a v kategorii dle regionů (Praha) DuoVize zvítězila a připsala si první místo.

DuoVize získala v soutěži Ordinace roku v celkovém hodnocení 2019 3. místo.   V kraji Hlavní město Praha vyhrála za ambulance v soutěži Ordinace roku 2019 Oční klinika DuoVize.

Re-certifikační audit ČSN EN ISO 9001:2016

Oční klinika DuoVize každoročně obhajuje mezinárodní certifikát kvality ISO ČSN EN ISO 9001:2016 v oboru certifikace „Poskytování ambulantní diagnostické a léčebné péče v oblasti oftalmologie se specializací na refrakční chirurgii a chirurgii šedého zákalu.“ Úspěšný audit je podle generálního ředitele výsledkem a oceněním práce celého týmu Oční kliniky DuoVize. „Naším hlavním cílem je vysoká úroveň zdravotní péče a maximální spokojenost pacientů. Klademe důraz na špičkovou péči a individuální přístup k pacientům. Audit tak prokázal plnění našich cílů, což vypovídá o kvalitě naší kliniky," dodává Kocian.

O nás - Proč zvolit DuoVizi

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie