Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Proč zvolit DuoVizi

Oční klinika DuoVize je moderní a inovativní pracoviště zaměřené na oční operace. Nabízíme široké spektrum oční péče zahrnující operace dioptrických vad, sítnice, šedého zákalu, keratokonu nebo plastické operace.

 

Nejnovější technologie a profesionální přístup u nás považujeme za samozřejmé. Jsme inovativní a nabízíme nejmodernější metody. Zde si můžete přečíst, čím se odlišujeme od konkurence:

 

 1. Na 99 % našich pacientů doporučuje naši kliniku svým nejbližším - rodině i přátelům. (Průzkum byl realizován ve dnech 10. května až 10. června 2013 na 245 pacientech po zákroku.)

 2. Naši odborníci znají zákroky z vlastní zkušenosti, proto vám doporučí to nejlepší řešení i pro vaše oči. Na našich klinikách podstoupilo operaci 47 lékařů, sester a koordinátorek zdravotní péče z našeho týmu. S vašimi pocity se proto dovedou ztotožnit a porozumí vašim obavám i dotazům.

  MUDr. Jerhotová, DuoVize

  „V práci je pro mne přínosné znát podstatu zákroku naživo. Ze strany pacienta laserovou operaci vnímám jako něco zajímavého a nového. Sama jsem měla velký strach, ale určitě mi to pomohlo k tomu, abych mohla na základě svých zkušeností zbavit strachu své pacienty. Laserová operace mi změnila hodně život a už jsem úplně zapomněla na to, že jsem potřebovala brýle,“ říká MUDr. Eva Jerhotová z Oční kliniky DuoVize.   
 3. Díky širokému spektru metod dokážeme najít řešení na míru. Nabídneme vám alternativní metodu, pokud nejste vhodným kandidátem na laser. A pokud pro vás nebude vhodná žádná metoda, otevřeně vám to sdělíme. Neprovádíme operace za každou cenu.

 4. Doživotní záruka na laserové operace je již zahrnuta v ceně samotného zákroku. Je to pro nás dlouhodobý závazek, který naplníme.

 5. Zajímáte nás nejen v den operace či platby. I po zákroku vám dáme tu nejkvalitnější pooperační péči. 

 6. Na naší klinice dodržujeme německý standard, v rámci kterého je zakázáno provádět vyšetření i zákrok ve stejný den - proto neděláme vyšetření a laserovou operaci v jeden den. Máte tedy dostatek času na rozmyšlenou. S operací není kam spěchat. 

 7. Naše cena vám garantuje vysoce kvalifikovanou péči lékařů i celého týmu. Nabízíme vám pětihvězdičkový servis: hledáme individuální řešení pro každého z vás a to s ohledem na váš životní styl, práci nebo osobní preference. Pečujeme o vás a vaše oči.

 

Těšíme se na vás!
DuoVize - když vám na očích záleží

banner
O nás - Proč zvolit DuoVizi

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie