Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Endotelový mikroskop NIDEK

Endotelový mikroskop zn. Nidek dokáže odhalit, velmi detailně, stav spodní vrstvy rohovky oka - strukturu a kvalitu tzv. endotelu. Právě buňky endotelu jsou zodpovědné za výživu rohovky oka a zajištění její průhlednosti.

Vyšetřenívelký význam před očními operacemi - např. před operací šedého zákalu, refrakční výměnou čočky, implantací nitrooční čočky či před laserovým zákrokem. Pokud je počet buněk nízký nebo mají nevhodnou strukturu, lékař navrhne jiné řešení zákroku. Tím předcházíme, na Oční klinice DuoVize, komplikacím a zajišťujeme vaši bezpečnost. Vyšetření na endotelovém mikroskopu se dále používá při diagnostice vrozených vad rohovky tzv. dystrofií, které se projevují většinou až v dospělosti nebo v pokročilém věku.

Vyšetření je bezkontaktní a trvá pár minut. Pro pacienta je zcela bezbolestné a nijak jej nezatěžuje.


Rohovku lze také chránit a to zejména správnou životosprávou a omezením rizikových faktorů, mezi které patří kouření a pobyt v zakouřených místnostech, cukrovka, nebezpečná záření, pobyt v klimatizovaných místnostech a špatné ovzduší.

Endotelový mikroskop zn. Nidek patří v současnosti mezi absolutní špičku ve své třídě. Lékař má okamžitě k dispozici automatické analýzy a přehledné diagramy, přístroj může ovládat pomocí moderního touch screenu.

Endotelový mikroskop NIDEK

 

banner
Špičková technika pro Vaše oči

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie