Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Operace šedého zákalu bez doplatku

U nás na Oční klinice DuoVize můžete podstoupit operaci šedého zákalu a přitom získat kvalitu a péči, která je na světové úrovni.

 

Operace šedého zákaluPři operaci šedého zákalu je z oka odstraněna zkalená lidská čočka, která je nahrazena čočkou umělou. Výsledné vidění významně ovlivňuje práce chirurga a kvalita nitrooční čočky.

 PTEJTE SE, jakou čočku budete mít v oku!

Na Oční klinice DuoVize vám do oka standardně implantujeme (zavedeme) nitrooční čočku americké společnosti Alcon® - AcrySof® Natural.

Chirurg při operaci použije mikrořez 2,2mm a vaše oko se velmi rychle zahojí bez jakýchkoliv šití a stehů. Oko je uvnitř křehké, proto používáme při operaci nadstandardní operační gel, který oko po celou dobu operace chrání.

Na Oční klinice DuoVize dbáme důraz na kvalitu. Všechny nitrooční čočky pocházejí od výrobců z USA a Evropy. Hlavními dodavateli našich nitroočních čoček jsou firmy Alcon Pharmaceuticals, Carl Zeiss a další.

 

Petr Kocian, ředitel Oční kliniky NeoVize„Každý náš pacient po operaci obdrží kartičku s názvem implantované čočky a jejím výrobním číslem. Dále pak na operační protokol, který je v jeho dokumentaci a který dostává i jeho obvodní oftalmolog, lepíme originální štítek s názvem a výrobním číslem implantované nitrooční čočky. Takto by mělo postupovat každé oční pracoviště,“ Petr Kocian, ředitel Oční kliniky DuoVize

 

 

Při operacích šedého zákalu  používáme nejčastěji čočky AcrySof®.  Celkově bylo implantováno již více než 60 miliónů nitroočních čoček AcrySof®  pacientům po celém světě, což svědčí o celosvětové kvalitě těchto nitroočních čoček.

 

Na Oční klinice DuoVize nepoužíváme žádné nitrooční čočky vyráběné v Indii či dalších zemích třetího světa.

 

Po našich pacientech nepožadujeme doporučení od očního lékaře.

Máte dotazy? Zavolejte nám nebo nám napište. Naše odborně vyškolené recepční vám rády vaše dotazy zodpoví.

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již operaci šedého zákalu u nás podstoupili. 

banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Operace šedého zákalu

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie