Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Vidění bez omezení s trifokální či multifokální čočkou

Jak vypadá svět bez závislosti na brýlích? Je mnohem jednodušší. Jste už pro něj rozhodnuti, stále ale váháte, jakou nitrooční čočku zvolit? Máte možnost vybrat si to, co je pro vás nejlepší. 

 

 

 

Čisté linie, zářivé barvy, jasné světlo. Tak vypadá svět bez brýlí.

 

 

 

DuoVize vám bude při ruce, až si budete sen o perfektním zraku plnit. Náš tým specialistů, kteří při své práci využívají nejmodernějších technologií a postupů, vám pomohou k tomu, abyste mohli konečně brýle jednou pro vždy odložit a svůj boj se šedým zákalem vyhráli na celé čáře.

Záleží jen na vás!

Řešením je pro vás trifokální či multifokální čočka.

Doba, kdy se většina pacientů po operaci šedého zákalu nemohla bez brýlí na čtení či bifokálních brýlí obejít, je naštěstí již za námi.

V současnosti si lze pro svou léčbu zvolit prémiovou trifokální nebo multifokální čočkou, která je pro vás pojištěním ostrého a bezchybného vidění - ať už na blízko nebo na dálku.

Po podstoupení tohoto zákroku můžete konečně brýle schovat do šuplíku, kde už zůstanou.

Oční klinika NeoVIze, multifokální čočka, vidění na počítač bez brýlí

 

Číst dětem pohádky, hledat v drobně psaném televizním programu či novinách, obsluhovat mobilní telefon či luštit vepsané poznámky už vám nebude dělat problémy. 

 

I práce s počítačem bude zjednodušena. Používáte internet? Posíláte svým přátelům a rodině zprávy, vyhledáváte informace a obrázky, nebo dokonce využíváte počítač k práci? O kolik jednodušší a pohodlnější by byly tyto činnosti bez hledání brýlí? Vyzkoušet vám to umožní právě trifokální i multifokální čočka. 

Oční klinika NeoVize, multifokální čočka, práce na zahradě bez brýlí

Brýle nepatří ani do kuchyně. Proč si komplikovat vaření, které je pro řadu lidí zábavou, obroučkami? Skla se zamlží, jen co se nadzvihne poklička nebo otevře horká trouba. A jak teprve pracovat, když brýle ne a ne najít? Pracujete na zahradě? Pak i vy víte, že není nad to obhlédnout a zhodnotit hotové dílo.

Právě teď to vše jde i bez brýlí.

 

Užijte si svobody, kterou trifokální a multifokální čočky přináší. Doceníte ji při práci i zábavě - čtení, psaní, procházkách a sportu.

 Oční klinika NeoVize, multifokální čočka, nezávislost na brýlích při sportu

 

Oční Klinika DuoVize zajišťuje pro vaše oči tu nejlepší péči na úrovni zahraničních klinik. 

 

Vzhledem k tomu, že kvalita výsledku je ovlivněna jak prací lékaře, tak použitím vhodného materiálu, pro opraci šedého zákalu používáme prvotřídní nitrooční čočky předních výrobců, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti.

Námi nejpoužívanější jsou tyto:

 

Přečtěte si názory našich pacientů, kteří již mají s multifokální čočkou zkušenosti.

Máte dotazy? Zavolejte nám nebo nám napište. Naše odborně vyškolené recepční vám rády vaše dotazy zodpoví.


banner

Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

diskuze

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Operace šedého zákalu

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode