Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Laserová operace očí a plánované těhotenství

Online poradna, ve které Vám lékaři oční kliniky DuoVize pomohou s Vašimi problémy se zrakem.

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.

Dobrý den,
mám okolo 10dioptrií, krátkozrakost + astigmatismus, je mi 25 let ale prozatím každý rok mi to naskakuje asi tak o půl dioptrie nahoru. Vím, že se neprovádí laserové zákroky pokud není vada ustálená, přesto se chci zeptat zdali by mi na klinice mohli alespoň částečně umazat dioptrie laserem např. na 4 nebo na 5. Život s tak vysokým počtem jakým mám je pro mě obtížný a menší počet dioptrií by mi život usnadnil.
děkuji za odpověď

Katka 12.01.2018 22:57

Milá Katko, rádi vás k nám objednáme na vyšetření a na základě výsledků doporučíme tu nejvhodnější metodu přímo pro vaše oči. Ke stanovení metody a možné operaci potřebujeme znát i další parametry oka než jen dioptrie, proto si u nás projdete 2-3 hodinovým vyšetřením. V DuoVizi nabízíme doživotní záruku, takže pokud by vám časem nějaké dioptrie dorostly, poskytneme vám zdarma odlaserování narostlých dioptrií.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jelikož v blízké době plánuji otěhotnět, kdy podle Vás by bylo lepší podstoupit laserovou operaci očí - před těhotenstvím nebo raději po něm? Resp. v jakém časovém horizontu před otěhotněním se operace provádí? Slyšela jsem také, že v těhotenství se zrak zhoršuje. Aktuálně mám L 3,75 a P 4,0. Děkuji.

Zuzana 27.05.2017 11:31

Dobrý den, doporučujeme laserové odstranění dioptrií před těhotenstvím. V těhotenství se zrak nezhoršuje, ale kolísá hormonálními změnami a srovná se. Další možností je pak počkat až 9 měsíců po porodu a poté jít na zákrok.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D.

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie