Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

pětiletá prohlídka

Online poradna, ve které Vám lékaři oční kliniky DuoVize pomohou s Vašimi problémy se zrakem.

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.

Dobrý den, byli jsme na pětileté prohlídce s mým druhým synem, a paní doktorka ho zkoušela na oči na Snellenových tabulkách, neviděl poslední dva řádky a posílá nás na oční - do žádanky napsala P5/7,5 a L5/7,5 ... nevím, co je to těch 7,5? - už jednou jsem tam byla se svým prvním synem a ten stál o metr blíže!!! k tabulce... druhého syna nyní postavila o další kus dál (asi tedy těch 7,5 metru?) a proto si myslím, že neviděl poslední a předposlední řádek (první syn tehdy neviděl poslední řádek,bylo to v pořádku - stál ale blíže k tabulce).. těch 7,5 je 7,5 metru? Ale snellenovy tabulky se mají dělat ze vzdálenosti 6 metrů, je to tak? - doma jsem svého druhého syna zkoušela a ze vzdálenosti 6 metru vidí písmenka, obrázky která jsou velká 9mm... zdá se mi, že vidí dobře... v rodině žádné oční vady nemáme, ani brýle nenosíme... myslíte, že když vidí ze vzdálenosti 6 metrů velikost obrázků 9 mm , že je to málo a má oční vadu? Děkuji za informaci. Hezký den. Nováková

Luci 19.05.2018 22:58

Dobrý den, doporučím vám vyšetření v našem Dětském očním centru Kukátko, které se stará o dětí. Koordinátorky vám rády syna objednají a náš tým vám ho precizně vyšetří, probere s vámi pak i výsledky a další možné kroky. Kontakt na Dětské oční centrum Kukátko: www.detskeoci.cz.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D.

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie