Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Vyšetření

Online poradna, ve které Vám lékaři oční kliniky DuoVize pomohou s Vašimi problémy se zrakem.

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.

Dobrý den. Byl jsem na měření zraku v jedné optice. Naměřili mi krátkozrakost a doporučili mi brýle. Mám občas problémy hlavně při řízení,nekokazi zaostřit a mlži se mi to před očima,začnu slzet atd.,tak bych potřeboval poradit jestli takové měření zraku v optikach je dostačující k tomu,abych začal nosit brýle nebo je lepší zajít k lékaři. Děkuji za odpoved

Petr 07.03.2018 19:38

Hezký den, doporučili bychom vám vyšetření u nás. V DuoVizi trvá vyšetření 2 hodiny, během této doby vám vyšetříme nejen dioptrie, ale i nitrooční tlak, slzivost, také vám oči rozkapeme atd. https://www.duovize.cz/odborna-ocni-vysetreni/celkove-preventivni-vysetreni/ Brýle vám pak předepíšeme přesně na míru vašim očím a pokud byste chtěl dioptrie odstranit, rádi vám povíme také o možnostech operace.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D.

Dobrý den u naší dcerky 4 roky nám u očního naměřily tyto hodnoty ,, V OD 0.8 OS 0.6 obr. AR +5.75+1.75/99 +7.5+1.75/83 fundus. Je to v pořádku na věk dítěte ? děkuji.

Smékal 28.02.2018 19:10

Hezký den, o děti se staráme v našem Dětském očním centru Kukátko (www.detskeoci.cz), rádi vám dcerku objednáme a vyšetříme. K naměřeným hodnotám na jiných pracovištích se nevyjadřujeme, děláme si vyšetření vlastní, precizní.

MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D.

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie