Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Femtosekundový laser VisuMax

Při standardním zákroku typu LASIK mechanický mikrokeratom s ostrým vibrujícím nožem vytváří  ochrannou vrstvu v podobě rohovkové lamelky. Přestože je tento zákrok extrémně bezpečný a spolehlivý, vibrující nůž vyvolává u řady pacientů nepříjemný pocit.

U metod NeoLASIK a NeoLASIK HD® (nazývány také jako femtolasik) je ochranná vrstva vytvářena jemným delikátním a precizním laserem, bez použití jakýchkoliv ostrých nebo řezných nástrojů. Femtosekundový laser vytvoří rohovkovou lamelku bezbolestně, přesně a bezpečně.

NeoLASIK HD® femtosekundovým laserem je to nejlepší pro vaše oči, co v současné době může refrakční chirurgie nabídnout.

NeoLASIK 3D Elite, femtosekundový laser pracuje v prostorovém 3D režimu. Tato metoda je určená nejnáročnějším pacientům vyžadující nejvyšší míru komfortu a bezpečí. Metoda NeoLASIK 3D Elite je nejdokonalejší, nejšetrnější a nejbezpečnější dostupnou metodou.

Na Oční klinice DuoVize se setkáte s  femtosekundový laserem VisuMax 500 firmy Zeiss

banner
Špičková technika pro Vaše oči

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode