Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Kariéra

KOORDINÁTOR/KA - Praha

Požadujeme:

- SŠ vzdělání s maturitou (vhodné pro čerstvé absolventky)

- spolehlivost, samostatnost, flexibilita, pečlivost

- výborné komunikační a organizační schopnosti

- aktivní přístup k řešení problému

- příjemné vystupování

- aktivní znalost AJ (slovem i písmem), znalost NJ výhodou

- znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme:

- zaměstnání ve stabilní společnosti

- aktivně se účastnit na rozvoji kliniky

- práci v novém a příjemném prostředí v centru Prahy

- výborná dopravní dostupnost

- plný pracovní úvazek

- možnost profesního růstu a vzdělávání

- nadstandardní lékařskou péči

- nadstandardní mzdové podmínky

- měsíční odměny

Náplň práce:

- komplexní zajištění chodu recepce

- vyřizování telefonátů

- komunikace s klienty a lékaři

- práce s rezervačním systémem a databází klientů

- běžné administrativní činnosti

Pokud máte zájem o práci na pozici Koordinátor/ka, pošlete svůj životopis s fotografií na adresu kamaradova@duovize.cz

SÁLOVÁ SESTRA/BRATR - instrumentář/ka

Požadujeme:

Pracovní náplň:

Poskytování 5* klientského servisu v operačním ambulantním zařízení

Nabízíme:

Pokud máte zájem o práci na pozici Sálová sestra - instrumentářka, pošlete svůj životopis s fotografií na adresu sulcova@duovize.cz

SANITÁŘ/KA - Praha

Požadujeme:

 Nabízíme:

Pokud máte zájem o práci na pozici Sanitář/ka, pošlete svůj životopis s fotografií na adresu sulcova@duovize.cz

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode