Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Laserová operace očí

Záleží vám na vašich očích? Pak jste v DuoVizi správně. :-)

Brýle a kontaktní čočky vás už nemusí obtěžovat. Na Oční klinice DuoVize jsme připraveni vás zbavit dioptrických vad i astigmatismu. Připojte se i vy k tisícům těch, kteří si užívají život bez omezení a každý den šetří peníze za čočky a nové brýle.

Nejvhodnější ze zákroků pro vás vybereme na základě odborného vyšetření a dle vašich specifických požadavků a finančních možností.

Jaké metody používáme

Všehny metody, které používáme, v sobě zahrnují unikátní komplex předoperační, operační a pooperační péče, která je dostupná jen u nás.

Nejnovější metodou je NeoSMILE 3D určený pro odstranění střední a vyšší krátkozrakosti (brýle na dálku). Zákrok probíhá jen s femtosekundovým laserem VisuMax uvnitř rohovky. Během operace se nevytváří flap a chirurg operuje řezem velkým jen 3mm.

Základní laserovou metodou je NeoLASIK HD, u níž je ochranná vrstva v podobě rohovkové lamelky prováděna bez narušení jakýmkoliv nástrojem. Díky rychlosti a přesnosti femtosekundového laseru VisuMAX je oko operováno, aniž by došlo k dotyku ostrými předměty.

Pacienti, kteří požadují spolehlivý kompromis mezi cenou a kvalitou, mají možnost využít metodu FemtoLASIK BASIC. Cenově orientovaní zájemci a pacienti s tenkou rohovkou ocení metodu PRK. Tento typ zákroku je úspěšně prověřen milióny pacientů ze všech koutů světa.


Průvodce Laserovou operací - DuoVize

 

Co jsou to laserové operace očí a jaké vady lze řešit

Principem všech laserových metod na odstranění dioptrií je změna zakřivení oční rohovky. Optický systém oka je ve výsledku přizpůsoben tak, aby byl na sítnici schopen zobrazovat pozorované předměty co nejpřesněji. Tímto typem operace je možné odstranit krátkozrakostdalekozrakost a astigmatismus (cylindry).

 

Kdy laserové operace a kdy nitrooční zákrok

Některé dioptrické vady nejsou pro laserové operace vhodné a proto není jejich prostřednictvím možné dosáhnout požadovaného výsledku. Pro tento případ nabízíme moderní a spolehlivé nitrooční operace. Ceny našich laserových operací jsou férové. Nabízíme dokonce i možnost pomoci financováním zákroku NeoLASIK HD a NeoSMILE 3D prostřednictvím laserové operace na bezúročné splátky.

 

Zkušenosti pacientů

Vybrané reference našich pacientů, kteří podstoupili laserový zákrok NeoLASIK HD s doživotní zárukou.

„Na operačním sále šlo vše jako po másle. Paní primářku Valešovou chválím za její klid. Její hlas skoro donutí člověka relaxovat :-) “

Oční lékařka, MUDr. Petra Teplanová, NeoSMILE 3D

 

Díky laserová operace NeoLasik HD mi konečně odpadla každodenní starost s čočkami. Operace proběhla naprosto v pohodě a rychle, samotný laser trval snad jen 10 minut. Technika je dnes opravdu daleko, a tak mne ani nenapadlo mít strach.

Profesionální hokejista Petr Průcha, NeoLASIK HD

„A já jsem naprosto nadšená … při řízení auta konečně můžu nosit sluneční brýle, v kavárně vidím nabídku za pultem včetně novinek a nemusím pořád vybírat jen „latté“, doma můžu lépe šůrovat, protože vidím každou pavučinku“

Ing. Dana Tomášková, NeoLASIK HD

Podívejte se na další reference »

Jak laserové operace očí NeoLASIK HD vypadá

Podívejte se s námi na záznamy z refrakčních laserových zákroků NeoLASIK HD.

 

Ing. Lenka Buriánková, NeoLASIK HD
Zuzana Norisová, NeoLASIK HD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak a kde se objednat

Jste rozhodnutí? Objednejte se na vstupní vyšetření a najdeme pro vás řešení, které sedne vašim požadavkům na kvalitní zrak a spokojený život.

 Laserové operace očí v Brně zajišťuje naše sesterská klinika NeoVize.


Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Odpovědět

Dobrý den,
v případě, že bude nutné v průběhu vašeho života doladit dioptrický stav vašich očí dalším laserovým zákrokem, naše, vám jej poskytne zdarma na vlastní náklady.

MUDr. Lucie Valešová 07.11.2014 00:41
Odpovědět

Jsem jako ve vidění! Opravdu už po laserové operaci očí nebudu muset do konce života nosit brýle?

Evík 09.10.2014 14:01
Laserová operace očí

Online objednávka
Odebírat novinky
Pište své podněty přímo řediteli kliniky.             Najdete nás na: Facebook YouTube Google Twetter Skype
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek