Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Laserová operace očí

Brýle a kontaktní čočky vás už nemusí obtěžovat. Na Oční klinice Duovize jsme připraveni vás zbavit dioptrií a astigmatismu. Připojte se i vy k tisícům těch, kteří si užívají život bez omezení a každý den šetří peníze za čočky a nové brýle.

Laserová operace

Nejvhodnější ze zákroků pro vás vybereme na základě odborného vyšetření a dle vašich specifických požadavků a finančních možností.

"Výsledek na celý život pouze po pár minutách laserové operace."

 

Principem všech laserových metod na odstranění dioptrií je změna zakřivení oční rohovky. Optický systém oka je ve výsledku přizpůsoben tak, aby byl na sítnici schopen zobrazovat pozorované předměty co nejpřesněji. Tímto typem operace je možné odstranit krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus.

Nejpopulárnější metodamou laserové operace je NeoLASIK HD, u níž je ochranná vrstva v podobě rohovkové lamelky prováděna bez narušení jakýmkoliv nástrojem. Díky rychlosti a přesnosti femtosekundového laseru je oko operováno, aniž by došlo k dotyku ostrými předměty. 

Nejnovější metodou je NeoSMILE 3D určený pro odstranění střední a vyšší krátkozrakosti (brýle na dálku). Zákrok probíhá jen s fetosekundovým laserem VisuMax uvnitř rohovky. Během operace se nevytváří flap a chirurg operuje řezem velkým jen 3mm.

Pro tento typ zákroku se rozhodne 96% našich pacientů. Především, pokud je pro ně rozhodující kvalita, pohodlí a bezpečnost.

 

 

Pacienti, kteří požadují spolehlivý kompromis mezi cenou a kvalitou, mají možnost využít metodu FemtoLASIK BASIC.

Cenově orientovaní zájemci a pacienti s tenkou rohovkou ocení metodu PRK. Tento typ zákroku je úspěšně prověřen milióny pacientů ze všech koutů světa.

Některé dioptrické vady nejsou pro laserové operace vhodné a  proto není jejich prostřednictvím možné dosáhnout požadovaného výsledku. Pro tento případ nabízíme moderní a spolehlivé nitrooční operace.

Ceny našich laserových operací jsou férové. Nabízíme dokonce i možnost pomoci financováním zákroku NeoLASIK HD a NeoSMILE 3D prostřednictvím laserové operace na bezúročné splátky.

Můžete se také seznámit se zkušenostmi našich pacientů, kteří už laserový zákrok absolvovali.

Jste rozhodnutí? Objednejte se na vstupní vyšetření a najdeme pro vás řešení, které sedne vašim požadavkům na kvalitní zrak a spokojený život.

 


Laserová operace očí

Online objednávka
Odebírat novinky
Pište své podněty přímo řediteli kliniky.             Najdete nás na: Facebook YouTube Google Twetter Skype
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek