Spokojenost pacientů:
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Laserová operace očí

Záleží vám na vašich očích? Pak jste v DuoVizi správně!

Brýle a kontaktní čočky vás už nemusí obtěžovat. Na Oční klinice DuoVize jsme připraveni vás zbavit dioptrických vad i astigmatismu. Připojte se i vy k tisícům těch, kteří si užívají život bez omezení, a každý den tak šetří peníze za čočky a nové brýle.

Nejvhodnější ze zákroků pro vás vybereme na základě odborného vyšetření a podle vašich specifických požadavků a finančních možností.

   

 

Jaké metody používáme? 

Nejnovější metodou laserové operace očí je NeoSMILE 3D® určený pro odstranění střední a vyšší krátkozrakosti (brýle na dálku). Zákrok probíhá jen s femtosekundovým laserem VisuMax uvnitř rohovky. Během operace se nevytváří flap a chirurg operuje řezem velkým jen 3 mm. Všehny metody, které používáme, v sobě zahrnují unikátní komplex předoperační, operační a pooperační péče, která je dostupná jen u nás.

Základní metodou laserové oční operace je NeoLASIK HD®, u níž je ochranná vrstva v podobě rohovkové lamelky prováděná bez narušení nástroji. Díky rychlosti a přesnosti femtosekundového laseru VisuMAX je oko operováno, aniž by došlo k dotyku ostrými předměty.

Pacienti, kteří požadují spolehlivý kompromis mezi cenou a kvalitou, mají možnost využít metodu FemtoLASIK BASIC. Cenově orientovaní zájemci a pacienti s tenkou rohovkou ocení metodu PRK. Tento typ zákroku je úspěšně prověřen milióny pacientů ze všech koutů světa.

 

Zkušenosti pacientů

Vybrané reference našich pacientů, kteří podstoupili zákrok laserová operace očí s doživotní zárukou:

 

 

 

 

Jaké vady laserové operace očí odstraní?

Principem všech laserových metod na odstranění dioptrií je změna zakřivení oční rohovky. Optický systém oka je ve výsledku přizpůsoben tak, aby byl na sítnici schopen zobrazovat pozorované předměty co nejpřesněji. Tímto typem operace je možné odstranit krátkozrakostdalekozrakost a astigmatismus (cylindry).

 

Kdy laserové operace a kdy nitrooční zákrok? 

Některé dioptrické vady nejsou pro laserové operace vhodné, a proto není jejich prostřednictvím možné dosáhnout požadovaného výsledku. Pro tento případ nabízíme moderní a spolehlivé nitrooční operace. Ceny našich laserových operací jsou férové. Nabízíme dokonce i možnost pomoci financováním zákroku NeoLASIK HD® a NeoSMILE 3D® prostřednictvím laserové operace očí na bezúročné splátky.

 

 

„Na operačním sále šlo vše jako po másle. Paní primářku Valešovou chválím za její klid. Její hlas skoro donutí člověka relaxovat :-) “

Oční lékařka, MUDr. Petra Teplanová, NeoSMILE 3D®

 

Díky laserová operace NeoLasik HD® mi konečně odpadla každodenní starost s čočkami. Operace proběhla naprosto v pohodě a rychle, samotný laser trval snad jen 10 minut. Technika je dnes opravdu daleko, a tak mne ani nenapadlo mít strach.

Profesionální hokejista Petr Průcha, NeoLASIK HD®

„A já jsem naprosto nadšená … při řízení auta konečně můžu nosit sluneční brýle, v kavárně vidím nabídku za pultem včetně novinek a nemusím pořád vybírat jen „latté“, doma můžu lépe šůrovat, protože vidím každou pavučinku“

Ing. Dana Tomášková, NeoLASIK HD®

Podívejte se na další reference »

 

 

Jak a kde se objednat

Jste rozhodnutí? Objednejte se na vstupní vyšetření a najdeme pro vás řešení, které sedne vašim požadavkům na kvalitní zrak a spokojený život.

 Laserové operace očí v Brně zajišťuje naše sesterská klinika NeoVize.


Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Odpovědět

Jsem jako ve vidění! Opravdu už po laserové operaci očí nebudu muset do konce života nosit brýle?

Evík 09.10.2014 14:01

Dobrý den, laserová operace koriguje dioptrie do dálky. Bohužel nedokážeme vyloučit, že po 40. roce života budete potřebovat brýle na čtení. Je to způsobeno přirozeným stárnutím nitrooční čočky.

MUDr. Lucie Valešová 26.08.2015 12:46
Laserová operace očí

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek