Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

NeoLASIK HD

NeoLASIK HD to nejlepší pro všechny typy dioptrických vad, co může refrakční chirurgie nabídnout. 

Přesný, bezbolestný, bezpečný zákrok s dlouhodobými výsledky.

 

 

NeoLASIK HD je individualizovaný laserový zákrok na míru každému pacientovi, při kterém dochází k odstranění  dioptrické vady vašeho oka dvěmi přesnými a rychlými lasery - femtosekundový laser VisuMax a excimerový laser MEL 80.

 

U metody NeoLASIK HD vybírá lékař pro pacienta ten nejvhodnější způsob vyšetření, operace a pooperační péče s ohledem na jeho individuální potřeby. Součástí předoperačního vyšetření je standardně Wavefront analýza, kteráí vytvoří velmi přesné digitální mapy vašeho oka na základě nichž můžeme odstranit i ty nejmenší nedokonalosti vašeho oka.  NeoLASIK HD je naše nejlepší a nejdokonalejší metoda odstranění dioptrických vad laserem.

 

 

NeoLASIK HD volí u nás na oční klinice 96 % pacientů, a to zejména ti, pro které je prioritou nejvyšší kvalita vidění.

NeoLASIK HD - Daniel Půta - recepčníNeoLASIK HD - Daniel Půta - recepčníNeoLASIK HD - Daniel Půta - recepčníNeoLASIK HD - Daniel Půta - recepční a MUDr. Eva Jerhotová, Ph.D.

Laserové operace metodou NeoLASIK HD jsou vysoce bezpečné, bezbolestné a se stabilními výsledky. NeoLASIK HD splňuje ty nejnáročnější požadavky na ostrost a jas. Řada našich sestřiček, recepčních, lékařů a dalších pracovníků naší oční kliniky zákrok podstoupili. MY věříme tomu, co děláme.

Seznamte se také se zkušenostmi našich pacientů, kteří již laserový zákrok NeoLASIK HD na naší oční klinice podstoupili.

Rozhodli jste se? OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.

Férové ceny. Laserový zákrok NeoLASIK HD nabízíme na bezúročné splátky. 

 

 

 


Diskuze k článku

Máte-li k článku nějaký dotaz nebo komentář, podělte se s námi. Budeme rádi za všechny vaše podněty. Příspěvek vytvoříte stisknutím tlačítka “Vložit příspěvek”.

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Laserová operace očí

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek