Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Naše sestry

Bc. Petra Milotová - Oční klinika Duovize

Bc. Petra Milotová

Vrchní sestra

Bc. Petra Milotová pracuje na Oční klinice DuoVize od září 2017. Pochází z Ostravy, kde vystudovala bakalářský obor všeobecná sestra na Ostravské Univerzitě.

Zobrazit více
Lenka Turková  - Oční klinika Duovize

Lenka Turková

Zdravotní sestra

Lenka pracuje jako zdravotní sestra na oční klinice DuoVize od srpna 2018. Vystudovala střední zdravotní školu v Příbrami.

Zobrazit více
Lada Kratochvílová - Oční klinika Duovize

Lada Kratochvílová

Zdravotní sestra

Lada pracuje v DuoVizi od roku 2018. Vystudovala střední zdravotnickou školu v Mladé Boleslavi a úspěšně v roce 2017 odmaturovala. Brigádně působila jako zdravotní sestra v ordinaci dětského lékaře a v Domově seniorů v Mladé Boleslavi. Ve Volném čase ráda čte, tráví čas s přáteli a se svým pejskem.

Zobrazit více
Bc. Renata Hybnerová - Oční klinika Duovize

Bc. Renata Hybnerová

Zdravotní sestra

Renata Hybnerová pracuje na Oční klinice DuoVize od ledna 2012 jako zdravotní sestra. Vystudovala střední zdravotnickou školu v Praze, obor dětská sestra.

Zobrazit více
Aneta Hanzalová - Oční klinika Duovize

Aneta Hanzalová

Zdravotní sestra

Aneta Hanzalová pracuje v DuoVizi jako zdravotní sestra od ledna 2019. Vystudovala střední zdravotnickou školu Ruská a v současné době studuje Vysokou školu zdravotnictví a sociální práce sv. Alžběty. Absolvovala také jazykovou stáž v Lublani a získala Europass.

Zobrazit více
Denisa Škrobánková - Oční klinika Duovize

Denisa Škrobánková

Zdravotní sestra

Denisa pracuje na oční klinice DuoVize od února 2019. Vystudovala Střední zdravotnickou školu v Opavě. V současné době studuje Vysokou školu zdravotní a sociální práce sv. Alžběty v Příbrami.

Zobrazit více
Bc. Lucie Kolbasová - Oční klinika Duovize

Bc. Lucie Kolbasová

Zdravotní sestra

Střední zdravotnickou školu Lucie vystudovala v Chebu a poté si odskočila mimo obor na ČZU, kde získala bakalářský titul.

Zobrazit více
Romana Radikovská  - Oční klinika Duovize

Romana Radikovská

Zdravotní sestra

Romana vystudovala Střední Zdravotnickou školu v Rumburku. Poté nastoupila na nástavbové studium, obor porodní asistentka. 

Zobrazit více
Dana Továrková - Oční klinika Duovize

Dana Továrková

Zdravotní sestra

Dana Továrková pracuje na Oční klinice DuoVize jako sálová sestra - instrumentářka od října 2011. Od srpna 1995 pracovala v Soukromém kožním sanatoriu prof. Novotného v Praze jako zdravotní sestra...

Zobrazit více
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie