Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

Léto v HD kvalitě

Vychutnejte si nádherné letní momenty v HD kvalitě!

Podstupte vstupní vyšetření a laserovou operaci NeoLASIK HD s kamarádkou, kolegou či s partnerem/partnerkou a získejte fantastické letní bonusy.

 Léto v HD kvalitě

Vychutnejte si letní měsíce v HD kvalitě. Vyměňte dioptrické brýle a kontaktní čočky za svobodu a ostrý HD zrak. Podstupte bezbolestnou laserovou operaci NeLASIK HD pomocí femtosekundového laseru doživotní zárukou a vychutnejte si léto na maximum! NeoLASIK HD můžete díky bezpečnosti a šetrnosti absolvovat i v letních měsících.

 

Proč podstoupit laserovou operaci NeoLASIK právě v letních měsících:

1.Získejte atraktivní letní bonusy

Objednejte se na vstupní vyšetření a laserovou operaci v letních měsících a spolu s kamarádkou, sourozencem, kolegou nebo partnerem/partnerkou získejte zajímavé letní bonusy: sleva 12 000 Kč (platí při operaci NeoLASIK HD u dvojic a 4 očí) a 6 volných lístků do kina na libovolné letní trháky.

Léto v HD kvalitě

2. NeoLASIK HD je šetrný i v letních měsících

Povrchové metody s použitím jen jednoho, excimerového, laseru (LASEK, PRK, Epilasek, Super Laser, No Touch Laser, 6D Laser) oční chirurgové před letní sezónou nedoporučují. Problémem je vysoká koncentrace UV záření, která může poškodit citlivý povrch oka. Po metodě LASEK je nutné dva měsíce nosit na slunci sluneční brýle. Hrozí vznik zákalu rohovky způsobující neostré vidění. Naopak, hloubkovým metodám, při kterých chirurg používá kombinaci excimerového a femtosekundového laseru, ultrafialové záření vůbec nevadí.  Zákroky typu LASIK, NeoLASIK, NeoLASIK HD můžete podstoupit kdykoliv během letních měsíců a stále si užívat krásné počasí. Při těchto šetrných metodách chirurg neodstraňuje z oka povrch rohovky (tzv. epitel). Rohovka tak zůstává ucelená a chráněná před slunečním zářením.

3. Cestování bez starostí

Konečně uvidíte nové krajiny, místa a lidi. Nebudete muset řešit, kolik párů dioptrických brýlí nebo kontaktních čoček si na cesty zabalíte pro případ, že vám vypadnou z oka nebo je ztratíte. V krajinách se sníženými hygienickými podmínkami nebudete muset zvládat boj s řádnou čistotou při nandávání kontaktních čoček.

4. Bezpečné plánování, vodní sporty a jízda na koni

Léto v HD kvalitě

 

S HD očima se zbavíte největšího rizika, které při nošení kontaktních čoček hrozí: infekce z vody a bazénů. Kontaktní čočky ve spojení s vodou představují obrovské riziko. Ve vodách přežívají bakterie, virusy, chlamýdie, plísně a akantaméby. Chlamydiové oční infekce mohou vznikat i týdny nebo měsíce po čase stráveném ve vodě. Mikroorganismus je díky kontaktní čočce v dlouhodobém kontaktu s povrchem oka. Ve vodách, řekách, jezerech nebo v horských potocích jsou přítomné i nebezpečné akantaméby. Ty způsobují vážný zápal rohovky spojený s bolestmi, světloplachostí, zčervenáním a slzením. V kritických případech mohou způsobit i oslepnutí. Zdrojem akantaméb jsou i nádoby s roztoky a pouzdra na kontaktní čočky. Akantaméby, plísně, bakterie nebo virusy přežívají všude, kde je vlhko – dokonce i ve stájích nebo při práci s domácími či užitkovými zvířaty. S HD očima se vyhnete riziku infekce i v tomto prostředí.

 

 

 

5. Lepší oddych a sportovní výkony

Laserovým zákrokem metodou NeoLASIK HD za pomoci femtosekundového laseru vrátíme očím přirozený fyziologický stav. Při nošení kontaktních čoček sportovcům neustále hrozí riziko, že jim během zápasu čočky vypadnou a zhoršené vidění negativně ovlivní výsledek jejich výkon. NeoLASIK HD doporučují všichni oční chirurgové všem rekreačním i profesionálním sportovcům.

6. Vyhnete se úrazům

Dioptrická skla jsou už dnes odlehčené a nerozbitné, díky tomu nevznikají při pádech ostré střepy. Riziko úrazu byste ale neměli podcenit. Při úderu nebo nešťastném pádu se plastový i kovový rám brýlí může přelomit a způsobit poranění jako kterýkoliv ostrý předmět.

A navíc, s letní slevou ušetříte! :) Zjistíte, o kolik je laserová operace výhodnější než dioptrické brýle a kontaktní čočky.

PODMÍNKY AKCE:

banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací


Buďte první, kdo komentuje tento článek.


Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie