Spokojenost pacientů: celkovecelkovecelkovecelkovecelkove
Který zákrok je pro mne vhodný Kolik mě bude zákrok stát? Kolik ušetřím s laserovou operací Objednat na konzultaci

FemtoLASIK

Chcete se zbavit brýlí, ale finance nestačí? Připravili jsme pro vás speciální program, ve kterém získáte operaci špičkovou metodu za minimální cenu.

Femtosekundový laser a excimerový laser jsou rychlé a přesné lasery, které při laserovém zákroku FemtoLASIK odstraní astigmatismus a dioptrickou vadu vašeho oka.

FemtoLASIK je operace určená cenově orientovaným pacientům. Operace za mimořádnou cenu je provedena špičkovou metodou, ale pooperační péče a další nadstavbové služby jsou omezeny.

Co obsahuje femtoLASIK?

 

Femtosekundový laser VisuMax vytvoří ochrannou lamelu jemným a přesným laserovým paprskem, a to bez použití jakýchkoliv ostrých nástrojů a zcela bezbolestně. VisuMax femtosekundový laser od německé firmy Carl Zeiss Meditec vytváří lamelu s unikátním zámkovým lemem. 

Chirurg ochrannou lamelu odklopí a na základě podrobného dioptrického vyjádření oční vady excimerový laser MEL 90 vadu odstraní.

Poté chirurg lamelu opět přiklopí. Díky bezpečnostnímu zámkovému lemu lamela po zaklopení pevně zapadne a nehrozí její posunutí. Oko se tak bez problému hojí.

Při laserovém zákroku se provádí operace obou očí najednou a celá operace trvá přibližně 15 minut.

Petra Kopernická

"Na dobrý zrak spoléhám denně na operačním sále."

 

     Petra Kopernická,

sestra Oční kliniky DuoVize

 

Laserové operace metodou FemtoLASIK jsou vysoce bezpečné, bezbolestné a se stabilními výsledky. Řada našich sestřiček, recepčních, lékařů a dalších pracovníků zákrok podstoupili.  My prostě věříme tomu, co děláme.

 

 

Přečtěte si také zkušenosti našich pacientů, kteří již laserový zákrok NeoLASIK HD na naší oční klinice podstoupili.

Rozhodli jste se? OBJEDNEJTE SE NA VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ a najdeme pro vás řešení, které splní vaše požadavky na vidění.

Laserové operace s použitím femtosekundových laserů používá i NASA pro léčbu kosmonautů a US Army i US Navy pro léčbu příslušníků bojových jednotek a pilotů.

 


banner

Diskuze k článku

Zde vložte příspěvek

Přezdívka bude zobrazena u příspěvku.
E-mail zadejte v případě, když vyžadujete odpověď.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů. Více informací


Buďte první, kdo komentuje tento článek.

Laserová operace očí

Online objednávka
Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Zavolejte mi zpět Česká verze stránek

icosk icopl icoen icode icovie